В магазинах Савка-Злата Ви зможете знайти великий вибір засобів для догляду за взуттям, наші працівники охоче проконсультують Вас як правильного доглядати за взуттям та підберуть хороший та якісний засіб відповідно до Вашого взуття.

   Ми пропонумо Вам декілька правил по правилому догляді за    взуттям:

Догляд за взуттям із замші, нубука, велюру

    Велюр, нубук і замша чистяться тільки в сухому стані. Для видалення пилу і бруду використовують спеціальну гумку. Завдяки цьому структура ворсистої шкіри стає знову шорсткою. Так само крім гумки, є спеціальні щітки, які з одного боку складаються з гумових "пальчиків" - очищають поверхню, а з іншою - мають металевий ворс - розчісує ділянку замші, що залисніла.

Замшеве взуття добре чиститься, якщо його потримати над парою, а потім почистити спеціальною щіткою. Якщо замшеве взуття сильно забруднене, то його чистять мильною водою з додаванням нашатирного спирту. Після чищення замшу бажано обробити водовідштовхувальним засобом.

Догляд за лаковим взуттям

   Періодично взуття змащують гліцерином, вазеліном або касторовою олією, щоб оберегти від передчасного розтріскування в жару або мороз, зберігати лакове взуття слід загорненим в папір.Існують спеціальні засоби по догляду за лаковим взуттям.

Догляд за шкіряним взуттям

Мити шкіряне взуття потрібно м'якою тканиною з милом. У жодному випадку не прати в пральній машині. Не відбілювати. Після просушування обов'язково обробіть кремом для взуття. 

   І ще декілька порад, які допоможуть довше прослужити вашому взуттю:- При покупці взуття правильно підбирайте взуття за розміром ноги з урахуванням індивідуальних особливостей стопи. При примірці взуття не повинне заподіювати Вам яких-небудь незручностей, стопа не повинна бути стиснутою.